_DSC1191 (2).JPG

O JUVELEN

Šperky pro každou ženu

JUVELEN je  obchod s jantarovými šperky, který vám nabízí prvotřídní služby a mimořádný zákaznický servis z pohodlí vašeho domova. Osobně u dodavatele pro vás vybírám jantarové šperky vysoké kvality a  nadčasového designu.

Díky použitému jantaru je každý šperk originál - stejně jako vy.

Najdete zde šperky pro každou ženu , pro každou příležitost a to v různé cenové hladině,  která vyhovuje každému rozpočtu.

 

Přesvědčte se sami...

Jak nakupovat?

Prohlédněte si galerii šperků.  U každé fotografie najdete číselný kód šperku (např. 007). Až budete mít vybrány své favority, jednoduše použijte kontaktní formulář, do kterého vypíšete číselné kódy a vaše specifické požadavky - pokud nějaké budete mít,  U většiny šperků je možné objednat jiné zabarvení jantaru, zapínání apod., u prstenů jinou velikost než je právě dostupná.  Nebojte se zeptat, napsat svá přání. Nakupovat zásoby jezdím pravidelně jednou za 3-4 týdny, vyjdu vašim představám  maximálně vstříct.

Nechcete-li použít kontaktní formulář, zde je e-mailová adresa: juvelen.sperky@gmail.com

anebo klikněte na obálku :)

 

Jak se k vám  šperk dostane?

Po odsouhlasení objednávky Vám zašlu podklady k platbě. Jakmile bude částka připsána na účet, dostanete ode mne informaci o přijetí platby. Zaslání na dobírku není možné.

Váš šperk bude poté pečlivě zabalen, vložen do speciální kapsičky, která ho ochrání před poškozením a ve které doporučuji šperk uchovávat, když ho zrovna nebudete nosit. To proto, aby vám dlouho krásně zářil!

 

O odeslání doporučeného balíčku s číslem zásilky Vás budu informovat též.  Následně Vám Česká pošta  zásilku doručí jak nejrychleji to jen svede. A pak už  můžete Váš šperk s radostí nosit!

Co když nebudete s objednaným šperkem spokojeni?

Věřím, že to se nestane, ale.. kdyby přece jen, zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

 

Jak o jantar pečovat?

Jantar opatrně očistěte v teplé vodě s trochou mýdla. Po vyjmutí z mýdlové lázně s láskou vysušte nejlépe flanelovým hadříkem. Lesk dodáte malou kapkou olivového oleje, kterou opět jemně rozetřete po povrchu jantaru. Aby si Váš jantar uchoval svůj zářivý odstín, čistěte šperk pravidelně, ukládejte v samostatném látkovém obalu (kapsička od JUVELEN, ve které šperk dostanete je ideální), nevystavujte vysoké teplotě a vždy odkládejte při úklidu. Chemická čistidla jantaru nesvědčí.

Nikdy jantarové šperky nečistěte ultrazvukovým přístrojem nebo pomocí páry - mohlo by dojít k jejich poškození.

_DSC0073_slunce přívěsek.jpg